INGLOT PLAYINN SOAP BROW

05/0034/01

çmimi: 1 900 Lekë

30 ml/1 US FL OZ

Stilim profesional i vetullave? Apo një efekt si pas laminimit të vetullave? Nuk ka problem! Me sapunin transparent të vetullave zbuten edhe qimet më kokëfortë. Formula ultra e fortë e xhelit skalit dhe formon vetullat gjatë gjithë ditës, pa prekje. Aplikim i shpejtë dhe i lehtë, aromë e këndshme. Theksoni ngjyrën natyrale të vetullave ose aplikoni sapunin së bashku me produktin tuaj të preferuar (p.sh. pomade ose nuancë). Jepini pamjes tuaj shprehje, lërini vetullat të duken më të forta!
Konsistenca optimale siguron aplikim të lehtë dhe të shpejtë në vetulla, pa ujë. Produkti është shumë produktiv: efekti i dëshiruar tashmë është arritur me një sasi të vogël.

1. Aplikoni një sasi të vogël sapuni në një furçë.
2. Më pas krihni vetullat për të shpërndarë sapunin në të gjithë gjatësinë e qimeve.
3. Në fund formësoni vetullat sipas dëshirës, ​​pra krehni flokët lart.

WATER/AQUA, STEARETH-21, GLYCERIN, PVP, FRAGRANCE/PARFUM, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN.

Aktualisht nuk ka vlerësime nga përdoruesit.

Bëhuni i pari që jepni një vlerësim!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

Shëno vlerësimin tënd

INGLOT PLAYINN SOAP BROW

INGLOT PLAYINN SOAP BROW

  • Quality:

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!