Njihuni me vajin shkëlqyes me të fundit, i cili do mbajë buzët tuaja të hidratuara, të buta e të lëmuara, ndërkohë do të mundësojë shkëlqim të lartë. E përbërë me vaj të farave të mollëve alpine, vaj të bërthamës se qershisë, vaj të bërthamës se kajsisë, vaj argani, vaj jojoba, gjalp shea dhe vitaminë E, ky produkt siguron kujdesin më të thellë të buzëve duke rritur edhe bukurinë e tyre natyrale.

Formula që nuk ngjit ofron kënaqësi, ndërkohë që paketimi praktik mundëson aplikim preçiz. 

4 ml/0.13 US FL OZ

Aktualisht nuk ka vlerësime nga përdoruesit.

Bëhuni i pari që jepni një vlerësim!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

Shëno vlerësimin tënd

High Gloss Lip Oil

High Gloss Lip Oil

  • Quality:

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!