çmimi: 1 120 Lekë

Fletët e holla ndihmojnë fytyrën në mbajtjen e pastër, të freskët dhe mat duke përthithur yndyrën e tepërt dhe djersitjen e lëkurës pa e larguar makeupin duke lënë një ndjesi pudre. Thjesht thaj zonat që kërkojnë matifikim.

Një pako ka 50 fletë 5.5 x 8.5 cm

Aktualisht nuk ka vlerësime nga përdoruesit.

Bëhuni i pari që jepni një vlerësim!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

Shëno vlerësimin tënd

Oil Blotting Sheets

Oil Blotting Sheets

  • Quality:

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!