çmimi: 1 400 Lekë

Manikyri me xixa shumëngjyrësh është gjithmonë një nga trendet me të ngrohta të çdo sezoni. Efekti spektakolar që ju mund ta arrini falë xixave kanë frymëzuar manikyristët dhe artistët e thonjve për të krijuar dizanje të jashtëzakonshme, ja përse thonjtë me xixa nuk janë asnjëher të mërzitshëm dhe mund tju surprizojnë.  

Pak rëndësi ka nëse je e veçantë apo që jeni fans i manikyrit klasik me vetëm një dozë çmendurie, guxoni të eksperimentoni! Koleksioni me xixa është kombinim me bazë të tejdukshme dhe xixa me forma dhe ngjyra shumë dimensionale.

Aplikojeni këtë manikyr dhe krijoni një efekt të shkëlqyeshem në thonj. Nëse dëshironi të bini në sy, që të terhiqni vemendjen me thonjtë tuaj aplikojeni mbi ngjyrën e preferuar të manikyrit tuaj. Falë grimcave të xixave ky manikyr do bëjë që thonjtë tuaj të duken të dekoruara me brilantë të cmuar. Formula lejon gjithashtu që ky manikyr të përdoret edhe në xhonj me xhel apo akrilik. Shkon përsosshmërisht me produkte të tjera INGLOT si baza e thonjve apo shtresa e sipërme.

8 ml/0.27 US FL OZ


*Tonalitetet e manikyreve jane aplikuar mbi manikyr të zi. 

Aktualisht nuk ka vlerësime nga përdoruesit.

Bëhuni i pari që jepni një vlerësim!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

Shëno vlerësimin tënd

Nail Enamel (8 ml)

Nail Enamel (8 ml)

  • Quality:

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!