çmimi: 756 Lekë 1 260 Lekë

Në tre opsione të ndryshme, Rich Care Lipstick është e përbërë me përbërës të përzgjedhur me kujdes për vetitë ushqyese, rigjeneruese dhe zbutëse.   

Zbut buzët dhe restauron elasticitetin e lëkurës. Mbron buzët nga efektet e faktorëve të jashtëm.

Përmban:

- gjalp shea

- vitamin E

- vaj argani

- komplekse të estereve të emolientit.

Për me tepër, secili prej tyre ka veti si më poshtë:

01. Hiperalergjike, pa ngjyrë; gjithashtu rekomandohet edhe për meshkuj.

02. Trajtues me hidratim të thellë, me vaj të farës së qershisë me një përfundim të lehtë rozë.

03. Trajtues me SPF30 mundëson mbrojte të lartë nga rezet UVA dhe UVB.

5 g/0.18 US OZ

Aktualisht nuk ka vlerësime nga përdoruesit.

Bëhuni i pari që jepni një vlerësim!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

Shëno vlerësimin tënd

Rich Care Lipstick

Rich Care Lipstick

  • Quality:

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!