Freedom System Cream Blush VELVET FEELING

çmimi: 1 680 Lekë

Sigurojini lëkurës suaj një blush të shëndetshëm! Formula e butë dhe kremoze e Blush-it Velvet Feeling mundëson një përhapje të përkryer, thekson ngjyrën e lëkurës suaj duke i ofruar kështu pamjen e një lëkure të shëndetshme. Falë teksturës aq të butë dhe kremoze, aplikimi i këtij produkti do të kthehet në kënaqësi për ju, duke qënë se do ju sigurojë një aplikim të lehtë dhe të thjeshtë.Nëse ju pëlqen të provoni dicka të re, blushin Velvet Feeling mund ta shndërroni një eyeshadow kremoze, ose buzëkuq delikat dhe të vecantë. Është perfekt për krijimin e një "Wet Look". Pavarësisht faktit që është një produkt kremoz nuk do ju lë ndjesinë e ngjitjes apo yndyrës në lëkurë. Pëhapja bëhet lehësisht në mënyrë të njëtratëshme, duke mos lënë njolla në fytyrë. Blushi kombinohet në mënyrë perfekte me të gjitha produktet e tjera kozmetike, duke ju mundësuar krijimin e një makeup-i të freskët dhe duke theksuar dhe vënë në pah bukurinë tuaj natyrale. I pasur me zbutës dhe përbërës të veçantë me veti hidratuese, si vaj kokosi, gjalpë shea, vaj kokrra kajsie ose vitaminë E, lë një ndjenjë rehatie dhe aroma vanilje-mandarinë e bën aplikimin edhe më të këndshëm.

Aktualisht nuk ka vlerësime nga përdoruesit.

Bëhuni i pari që jepni një vlerësim!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

Shëno vlerësimin tënd

Freedom System Cream Blush VELVET FEELING

Freedom System Cream Blush VELVET FEELING

  • Quality:

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!