FREEDOM SYSTEM EYE SHADOW MATTE NF NEON 260

01/0112/260

hije sysh mat

*paletat shiten veçmas

çmimi: 840 Lekë

Hije sysh totalisht mat me përmbajtje silikon të veçantë dhe pigmente të trajtuara. Ka rrëshqitshmëri të lartë, prekje të butë e kombinuar me aplikim të lehtë dhe rezistente nga plasaritjet. Formula pa vaj mundëson përfundimin ideal mat dhe ngjyrë intensive.

Freedom System-i unik ju lejon të krijoni paletën tuaj pothuajse të çdo lloj madhësie. Të gjitha paletat e Freedom System janë të rimbursueshme dhe të ripërdorshme. Produktet mund të blihen me paletë ose veçmas.

2.3 g/0.08 US OZ*

2.8 g/0.1 US OZ*

3.0 g/0.11 US OZ*

3.3 g/0.12 US OZ*

3.6 g/0.13 US OZ*

 

* pesha varion nga ngjyra

Aktualisht nuk ka vlerësime nga përdoruesit.

Bëhuni i pari që jepni një vlerësim!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

Shëno vlerësimin tënd

FREEDOM SYSTEM EYE SHADOW MATTE NF NEON 260

FREEDOM SYSTEM EYE SHADOW MATTE NF NEON 260

hije sysh mat

*paletat shiten veçmas

  • Quality:

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!