çmimi: 1 490 Lekë

Eyeliner Xhel Sisterhood mbetet gjithmonë në detyrë për të krijuar një pamje intensive që qëndron e vendosur gjithë ditën. Falë formulës së tij të butë dhe delikate, rrëshqet mbi kapakët pa problem dhe në mënyrë të njëtrajtshme.

 

Super Fuqitë:

 

  • Mbulim i fortë
  • Qëndrueshmëri e gjatë
  • Kundra ujit dhe plasaritjes
  • Nuk shpërbëhet apo venitet 

Këshilla PRO:

  • Aplikojeni me furçë Makeup 42T ose 23T për të arritur një vijë të mprehtë dhe të hollë
  • Shtoni Duraline për ta bërë produktin të papërshkueshëm nga uji
  • Përpiquni ta përdorni edhe në vijën ujore (brënda syrit)
  • Shtoni në mënyrë optike vëllimin në qërpikët tuaj, duke aplikuar eyeliner menjëherë mbi rrënjë
  • Përdoreni si bazë për sytë për aplikimin e pigmentit, si dhe për smokey eye

"Who's got the power? We've got the power!"

Plotësoni pamjen me:


Team Bubbles Eye Shadow Palette
Team Blossom Eye Shadow Palette
Team Buttercup Eye Shadow Palette

2 g/0.07 US OZ

Aktualisht nuk ka vlerësime nga përdoruesit.

Bëhuni i pari që jepni një vlerësim!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

Shëno vlerësimin tënd

Eyeliner Gel Sisterhood

Eyeliner Gel Sisterhood

  • Quality:

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!