çmimi: 2 940 Lekë

Zgjidh një pamje minimaliste që zgjat për orë të tëra me Sunlight Stick Blush!

Ky produkt multifunksional do ju lejojë të krijoni pamje rrëzëllitese në mollëza dhe buzë. Bëni që të ndalojnë dhe të fiksohen duke parë skuqjen tuaj natyrale të mollëzave dhe buzëve. Efekti i lëkurës së fresket dhe të shëndetshme është çelësi për të rritur vetëvlerësimin ndërkohë që kaperceni në rolë të ndryshme të jetës. Efekti final varet nga ju pasi Sunlight Stick Blush ju jep mundësinë të rrisni efektin sipas deshirës suaj dhe të krijoni një skuqje delikate rinore ose mollëza të guximshme, me karakter.   

Formula kremoze përhapet mirë në lëkurë duke mundësuar aplikim shumë të lehtë. Kompozimi i zgjedhur në mënyrë të përsosur e përbërësve si gjalpi shea, emoliente dhe mielli i misrit kujdesen për lëkurën ndërsa ju dukeni të përsosur. Shijoni ndjenjën e lëkurës së lagësht dhe të butë me elasticitet të përmirësuar vizualisht dhe poret duken më të buta. E përshtatshme për të gjithë llojet e lëkurave.

Shumë lehte mund ta përdorni në rrugë e sipër kur jeni me nxititm apo kur udhëtoni, konfeksioni i përshtatshëm ju mundëson aplikim të shpejtë.

Përbërësit Hero:

- gjalpi shea, i pasur me vitaminë E dhe A, siguron ndjenjën e rigjenerimit dhe ushqimit të lëkurës

- emollientët zbusin lëkurën dhe sigurojnë ndjenjën e ushqimit

- niseshteja e misrit zbut dhe lëmon lëkurën, si dhe thith yndyrën

Provoni së bashku me produkte të tjera nga koleksioni Sky Lights ose artikujt tuaj të preferuar për makeup.

9 g/0.31 US OZ

Aktualisht nuk ka vlerësime nga përdoruesit.

Bëhuni i pari që jepni një vlerësim!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

Shëno vlerësimin tënd

Sunlight Stick Blush

Sunlight Stick Blush

  • Quality:

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!