çmimi: 2 940 Lekë

Shtojini ndriçim lëkurës suaj me Starlight Stick Highlighter dhe shijojeni atë për orë të tëra!

Ky produkt shumëfunksional bën të mundur të krijoni pamje tërheqëse të syve, ndriçon pjesët e dëshiruara të fytyrës dhe trupit tuaj. Konturoni fytyrën me dritë dhe nxirrni në pah mollëzat ballin, mjekrrën, kockën e Kupidit dhe tërhiqni vëmendjen me shkëlqimin perfekt të dekoltese dhe kockave te kraharorit. Po ashtu mund të vendosni Sunlight Stick Highlighter edhe tek buzët.  

Përdoreni për të arritur një lëkurë të ndritshme dhe rrezatuese ose një pamje ‘wet skin’ dhe mos u shqetësoni aspak pasi produkti nuk i bën rrudhat të dukshme dhe nuk zë vend tek vijat e holla të fytyrës.

Formula kremoze mundëson aplikim të lehtë dhe të njëtrajtshmëm. Kompozimi i zgjedhur në mënyrë perfekte i përbërësve si gjalpi shea, emoliente dhe niseshteja e misrit kujdesen për lëkurën ndërsa ju dukeni të përsosur. Shijoni ndjesinë e lëkurës së lagësht dhe të butë me elasticitet të përmirësuar vizualisht dhe poret që duken më të buta. E përshtatshme për të gjithë llojet e lekurave.

Shumë lehtë mund ta përdorni ‘rrugës’ kur jeni me nxititm apo kur udhëtoni pasi ambalazhimi i përshtatshëm ju mundëson aplikim të shpejtë.

Përbërësit Hero:

- gjalpi shea, i pasur me vitaminë E dhe A, siguron ndjenjën e rigjenerimit dhe ushqimit të lëkurës

- emollientët zbusin lëkurën dhe sigurojnë ndjenjën e ushqimit

- niseshteja e misrit zbut dhe lëmon lëkurën, si dhe thith yndyrën

Provoni së bashku me produkte të tjera nga koleksioni Sky Lights ose artikujt tuaj të preferuar të makeupit.

9 g/0.31 US OZ

Aktualisht nuk ka vlerësime nga përdoruesit.

Bëhuni i pari që jepni një vlerësim!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

Shëno vlerësimin tënd

Starlight Stick Highlighter

Starlight Stick Highlighter

  • Quality:

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!