çmimi: 1 680 Lekë

Një shkëlqyes i bukur për buzët e cila vjen në një paketim që ngjan me epruvetën si faktor i pasionit që kompania ka për shkencën. Vitamin E dhe kompleksi i riparimit të butësisë, hidratojnë dhe përmirësojnë buzët. Peptidet biommetike stimulojnë sintezën e kolagjenit duke dhënë një efekt me shumë shkëlqim që zgjat. 

5.5 ml/0.18 US FL OZ

Aktualisht nuk ka vlerësime nga përdoruesit.

Bëhuni i pari që jepni një vlerësim!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

Shëno vlerësimin tënd

Sleeks VLC Lip Gloss

Sleeks VLC Lip Gloss

  • Quality:

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!