Well Deserved Joy Makeup Set

08/0003/66

çmimi: 5 220 Lekë 6 620 Lekë

Ne të gjithëve na pëlqejnë surprizat - ja pse ky Set Festiv nuk mund të vinte pa diçka të re. Sëbashku me best sellerin tonë ME LIKE Volumizing Lip Gloss dhe False Lash Effect mascara, kutia ka gjithashtu edhe Soft Sparkler Face Eyes Body Highlighter në një kompozim totalisht të ri absolutisht të bukur të dy toneve me pigment gold. Ky set special por edhe univesal do bëjë që çdo grim të rrezatojë. Maskara intensivisht e zezë do i kthejë dhe definojë qërpikët. Shkëlqyesi i buzëve i vetëm apo i shoqëruar me lapsin apo buzëkuqin e preferuar do shtojë shkëlqim magjepsës. Highlighteri i butë dhe i mëndafshtë me përfundimin e tij intensiv golden do vejë ne pah pjesët e zgjedhura të fytyrës, duke i dhënë pamje të freskët dhe të shëndetshme për orë të tëra.

Aktualisht nuk ka vlerësime nga përdoruesit.

Bëhuni i pari që jepni një vlerësim!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

Shëno vlerësimin tënd

Well Deserved Joy Makeup Set

Well Deserved Joy Makeup Set

  • Quality:

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!