Makeup Set PERFECT DUET

08/0003/24

çmimi: 3 472 Lekë 4 340 Lekë

Bli setin dhe kurse 870 Lekë

Seti përmban:

HD Lip Tint Matte 12

5.5 ml/0.18 US FL OZ

Shprehe fuqinë nëpërmjet ngjyrave intensive të HD Lip Tint Matte. Formulë inovative e mëndafshtë mundëson efekt që zgjat për orë të tëra, nuk shpërbëhet dhe nuk transferohet. Vijëzo konturin e buzës dhe shijoje lehtësinë e aplikimit falë furçës së saj të dobishme. Duke qënë e pasur me pigmente HD, kjo nuancë siguron përbërjen e përsosur për raste të përditshme madje edhe në një ekran të madh.

5.5 ml/0.18 US FL OZ

Lash Enhancer Mascara

Kjo maskarë e zezë intensive do të rrisë bukurinë e qerpikëve tuaj si kurrë më parë. Me një furçë silikoni në formë koni do ju lejojë të arrini efektin e qerpikëve të gjata dhe të trasha që zgjat. I lehtë për tu aplikuar kjo maskarë rrit dendësinë në dukje dhe mundëson definim duke I bërë sytë tuaj të dallojnë.                                          Nuk copëzohet dhe nuk shpërbëhet. I përshtatshëm për qerpikë extation.

6.5 ml/0.22 US FL OZ

Aktualisht nuk ka vlerësime nga përdoruesit.

Bëhuni i pari që jepni një vlerësim!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

Shëno vlerësimin tënd

Makeup Set PERFECT DUET

Makeup Set PERFECT DUET

  • Quality:

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!