Makeup Brush Set ENJOY LITTLE THINGS

08/0003/20

çmimi: 2 976 Lekë 3 720 Lekë

Një set i zgjedhur me kujdes të veçantë, i cili përmban 4 furça grimi si dhe një çantë të kuqe të rehatshme dhe të përshtatshme për përditshmëri, por dhe për udhëtime. Këto furça janë zgjedhur për të mundësuar krijimin e një look-u të plotë. Fijet e buta, delikate dhe mbajtësja metalike me shkëlqim në një nuancë të kuqeje të pasur, i bëjnë këto furça jo vetëm të duken spektakolare, por sigurojnë dhe një aplikim shumë të rehatshëm të produkteve kozmetike.

Aktualisht nuk ka vlerësime nga përdoruesit.

Bëhuni i pari që jepni një vlerësim!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

Shëno vlerësimin tënd

Makeup Brush Set ENJOY LITTLE THINGS

Makeup Brush Set ENJOY LITTLE THINGS

  • Quality:

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!