çmimi: 1 960 Lekë

Një formulë e butë që siguron mbulim të përsosur dhe zbut buzët tuaja delikate duke i lënë ato të ushqyera dhe të rigjeneruara. E pasur me emolientë dhe pigmente speciale LipSatin ka përfundim saten dhe i bën buzët tuaja të duken më të plota me një kontur të qartë. Përbërja e vitaminës E, farës së qershisë, arganit, farës së kajsisë dhe vajrave të arrës së kokosit zbut buzët tuaja dhe përmirëson elasticitetin e tyre, lagështon dhe mbron nga faktorët e jashtëm.

4,5 g/0,16 US OZ

Aktualisht nuk ka vlerësime nga përdoruesit.

Bëhuni i pari që jepni një vlerësim!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

Shëno vlerësimin tënd

LipSatin Lipstick (PROMISES)

LipSatin Lipstick (PROMISES)

  • Quality:

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!