LipSatin Lipstick 302 + O2M Breathable Nail Enamel 610

07/3333/03

çmimi: 2 744 Lekë 3 920 Lekë

LipSatin Lipstick 302

Qëndroni e bukur ndërsa nxitoni për punë, palestër ose pazar në hijet delikate nude ose guxoni për të nxjerrë në pah natyrën tuaj të fortë dhe të pazbuluar me të kuqe, rozë ose madje edhe ngjyrë vjollcë. Një formulë e butë që siguron mbulim të përsosur dhe zbut buzët tuaja delikate duke i lënë ato të ushqyera dhe të rigjeneruara. E pasur me emolientë dhe pigmente speciale LipSatin ka përfundim saten dhe i bën buzët tuaja të duken më të plota me një kontur të qartë. Përbërja e vitaminës E, farës së qershisë, arganit, farës së kajsisë dhe vajrave të arrës së kokosit zbut buzët tuaja dhe përmirëson elasticitetin e tyre, lagështinë dhe mbron nga faktorët e jashtëm.

4,5 g/0,16 US OZ

O2M Breathable Nail Enamel 610

Manikyr që lejon ujin dhe ajërin të depërtojnë në thua falë përbërësve të tij special - polimer shumë i avancuar. Produkti i mban thonjtë në kushtet më të mira edhe pse të lyer me manikyr. 
Përdore me bazën O2M Breathable Base për të përmirësuar aplikimin e tij. Për të shtuar kohëzgjatjen e qëndrimit të tij shtojini sipër O2M Breathable Top Coat. Që të dyja këto produkte lejojnë depërtimin e ujit dhe ajërit në thua.

Aktualisht nuk ka vlerësime nga përdoruesit.

Bëhuni i pari që jepni një vlerësim!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

Shëno vlerësimin tënd

LipSatin Lipstick 302 + O2M Breathable Nail Enamel 610

LipSatin Lipstick 302 + O2M Breathable Nail Enamel 610

  • Quality:

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!