HD Lip Tint Matte 40, Face Blush 42

Hd Lip tint matte 40 & Face blush 42 

Blini setin dhe kurseni 1260 Lekë

çmimi: 2 940 Lekë 4 200 Lekë

HD Lip Tint Matte 40

HD Lip Tint Matte është një produkt në modë me mbulim të plotë dhe me një përfundim mat të mëndafshtë. Produkti ofron qëndrueshmëri të lartë, nuk shpërbëhet dhe nuk lëshon. Aplikatori i sfungjertë i tij e lehtëson aplikimin, ndërkohë që ngjyrat e theksuara duken bukur në çdo tonalitet lëkure.

I disponueshem, në disa tonalitete të ndryshme, nga ato nudet e lehta, të kuqet klasike tek tonet e errëta që tërheqin vëmendjen. 

Të gjitha produktet HD të INGLOT përmabjnë pigmente HD. Ideale për përdorim të përditshëm, këto produkte mund të përdoren edhe për regjistrime në high definition, duke siguruar që fytyra të duket e përkryer edhe në ekrane të mëdha.

5.5 ml/0.18 US FL Oz

Face Blush 42

Skuqja klasike e mollëzave që i shton ngjyrën e shëndetshme fytyrës. Formulë e pasur që lejon aplikim të butë dhe me ngjyra të ndërtueshme.

2.5 g/0.09 US OZ

Aktualisht nuk ka vlerësime nga përdoruesit.

Bëhuni i pari që jepni një vlerësim!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

Shëno vlerësimin tënd

HD Lip Tint Matte 40, Face Blush 42

HD Lip Tint Matte 40, Face Blush 42

Hd Lip tint matte 40 & Face blush 42 

Blini setin dhe kurseni 1260 Lekë

  • Quality:

Pack content

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!