Intense Sparkler Face Eyes Body Highlighter 12, Makeup Brush 24SS/S

Highlighter intensiv (me shkëlqim dhe xixa) & Furçë me dy anë shumëfunksionale

Blini setin dhe kurseni 1755 Lekë

çmimi: 4 116 Lekë 5 880 Lekë

Intense Sparkler Face Eyes Body Highlighter 12

Një shpërthim ngjyrash me copëza vezullimesh të pjekura Intense Sparkler (Vezullim Intensiv) për fytyrë, sy and trup. Prekja juaj finale bëhet plot me shkëlqim në makeupin e përditshëm apo në raste të veçanta.

Provoje me Duralinë dhe shijoje shkëlqimin e përkryer për orë të tëra.

Aplikimi:
- për të theksuar pjesët e veçanta të fytyrës aplikoni me furçën Makeup 38SS, 3P ose 24SS
- për të theksuar pjesët e veçanta të trupit përdorni furçën Makeup 51S ose 1SS
- nëse përdoret si hijet e syve, përdorni furça ose aplikues të përshtatshëm për hijet e syve

Këshilla PRO:
Dëshironi të arrini efektin e kromit? Lyejini highlighterin e dëshiruar të GLOW OUT  me një mist fytyre dhe aplikojeni mbi fondatinën tuaj të preferuar INGLOT.

3.4 g/0.12 US OZ

Makeup Brush 24SS/S

Qime: sintetike

E mirë për: bronzer, prerje, blush, highlighter

Me dy anë; perfekte për lëvizje të shpejta.

Aktualisht nuk ka vlerësime nga përdoruesit.

Bëhuni i pari që jepni një vlerësim!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

Shëno vlerësimin tënd

Intense Sparkler Face Eyes Body Highlighter 12, Makeup Brush 24SS/S

Intense Sparkler Face Eyes Body Highlighter 12, Makeup Brush 24SS/S

Highlighter intensiv (me shkëlqim dhe xixa) & Furçë me dy anë shumëfunksionale

Blini setin dhe kurseni 1755 Lekë

  • Quality:

Pack content

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!