Makeup Brush 24SS/S, Medium Sparkler Face Eyes Body Highlighter 31

Furçë me dy anë & Shkëlqyes mollëzash me pak ton rozë

Blini setin dhe përfitoni 1800 Lekë

çmimi: 4 214 Lekë 6 020 Lekë

Medium Sparkler Face Eyes Body Highlighter 31

Brilant, Medium Sparkler për fytyrë, sytë dhe trupin i pjekur me copëza xixash. Ndricon dhe shton shkëlqimin në lëkurën tuaj. Perfekte për makeup natyral ose pamje të theksuar, në varësi të aplikimit.

Provoje me Duralinë dhe shijoje shkëlqimin e përkryer për orë të tëra.

6.4 g/0.23 US OZ

Aplikimi:

- për të theksuar pjesët e veçanta të fytyrës aplikoni me furçën Makeup 38SS, 3P ose 24SS
- për të theksuar pjesët e veçanta të trupit përdorni furçën Makeup 51S ose 1SS
- nëse përdoret si hijet e syve, përdorni furça ose aplikues të përshtatshëm për hijet e syve

Makeup Brush 24SS/S

Qime: sintetike

E mirë për: bronzer, prerje, blush

Me dy anë; perfekte për lëvizje të shpejta.

Aktualisht nuk ka vlerësime nga përdoruesit.

Bëhuni i pari që jepni një vlerësim!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

Shëno vlerësimin tënd

Makeup Brush 24SS/S, Medium Sparkler Face Eyes Body Highlighter 31

Makeup Brush 24SS/S, Medium Sparkler Face Eyes Body Highlighter 31

Furçë me dy anë & Shkëlqyes mollëzash me pak ton rozë

Blini setin dhe përfitoni 1800 Lekë

  • Quality:

Pack content

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!