çmimi: 1 932 Lekë 3 220 Lekë

Baza korrektive HD vjen në ngjyra për të njëtrajtësuar tonet e ndryshme të fytyrës dhe për të mbuluar imperfeksionet. Ekstarktet e zambakut dhe acidi hialuronik hidratojnë dhe zbusin lëkurën. Për më tepër, secila nga këto produkte është e pasur me ingredientë të zgjedhur me kujdes të madh për të përmirësuar kushtet e lëkurës.

HD Corrective Primer përmirëson aplikimin dhe tejzgjat qëndrueshmërinë e makeup-it.

Hipoalergjik

GREEN - JESHILE

E pasur me ekstarktin e lëvozhgës së gështënjës për të forcuar venat e gjakut kjo bazë:

- neutralizon skuqjet e lëkurës,

- njëtrajtëson kapilarët e çarë/ dëmtuar.

YELLOW – E VERDHA

E pasur me ekstraktet e pemës afrikane enantia chlorantha bark extract, për një efekt mat, kjo bazë:

- neutralizon ngjyrat e kuqe dhe violet e lëkurës,

- përthith yndyrën.

Të gjitha produktet HD të INGLOT përmbajnë pigmentë Hd. Ideale për përdorim të përditshëm, këto produkte mund të përdoren edhe për regjistrime në high definition, duke siguruar që fytyra të duket e përkryer edhe në ekrane të mëdha.

Aktualisht nuk ka vlerësime nga përdoruesit.

Bëhuni i pari që jepni një vlerësim!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

Shëno vlerësimin tënd

HD Corrective Primer

HD Corrective Primer

  • Quality:

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!