Eye and Lip Makeup Set ENJOY LITTLE THINGS

08/0003/23

çmimi: 3 840 Lekë 4 800 Lekë

Eye and Lip Makeup Set nga koleksioni më i fundit ENJOY LITTLE THINGS, përfshin një buzëkuq nga linja Kiss Catcher në një nuancë rozë të ëmbël, i cili do ti mbajë buzët tuaja të buta dhe do të kujdeset për to, si dhe rimelin e zi dhe aq intensiv, zgjat gjatë gjithë ditës dhe qershia mbi tortë, është në gjendje të zgjasë dhe të kthejë dhe qerpikët që në pamje të parë nuk duken. Ky set përmban dy nga produktet më të rëndësishme për ata që e adhurojnë grimin dhe kozmetikën.

Kozmetika është ajo që do ju ndihmojë në krijimin e një pamjeje sa më perfekte!

Aktualisht nuk ka vlerësime nga përdoruesit.

Bëhuni i pari që jepni një vlerësim!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

Shëno vlerësimin tënd

Eye and Lip Makeup Set ENJOY LITTLE THINGS

Eye and Lip Makeup Set ENJOY LITTLE THINGS

  • Quality:

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!