Bli 2 artikuj me -10%

Bli 3 artikuj me -20%

Bli 4 apo me shume artikuj me -25% 

(perllogaritja e totalit do behet nga stafi yne, dhe ju do njoftoheni me nje mesazh ne nr tuaj)

Brush Set (7 PCS) Marble Re

05/0011/10

çmimi: 3 990 Lekë

Një grup prej shtatë furçash grimi të zgjedhura me kujdes me flokë sintetikë në një mbështjellë unike të kuqe-artë.
E përsosur për një dhuratë, e pazëvendësueshme gjatë udhëtimeve, ideale për përdorim të përditshëm.

Seti përmban (nga e djathta në të majtë):
1. Një furçë e madhe shumë e butë e rekomanduar për aplikimin e produkteve pluhur dhe të presuara. Do të jetë perfekte edhe për bronzues dhe theksuesit (sculpting) në trup.
2. Një furçë e butë, pak e rrafshuar me një majë disi të rrumbullakosur lejon aplikimin e produkteve kremoze dhe nuk lë njolla. E përsosur për bazat, lë një fund natyral. Mund të përdoret gjithashtu me blushe kremoze dhe theksues.
3. Një furçë me qime më të gjata në formë flake, e cila lejon konturimin e lehtë dhe preciz të fytyrës. Eshtë perfekte për pudrat, bronzues, blushet dhe konturet.
4. Një furçë e butë dhe me gëzof që lejon përzierjen e hijeve në qepallat dhe përdorimin shumë delikat të kontureve ose blusheve.
5. Një furçë për të gjitha qëllimet që lejon aplikimin e hijeve të presuara. Një majë pak e rrumbullakosur përhap në mënyrë të përsosur hijen në qepallë dhe mundëson përzierjen e lehtë.
6. Një furçë e vogël që lejon aplikimin e saktë të hijeve në kapakun e sipërm dhe të poshtëm. Sfumon në mënyrë perfekte një eyeliner dhe ndihmon në arritjen e efektit smokey eye.
7. Një furçë precize e përsosur për produktet e stilimit të vetullave, si dhe për vendosjen e hijeve në vijën e qerpikëve. Për shkak të majës së saj të modeluar në mënyrë të përkryer lejon aplikimin e rregullt të eyelinerit në vijën e ujit dhe qepallën.

Aktualisht nuk ka vlerësime nga përdoruesit.

Bëhuni i pari që jepni një vlerësim!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

Shëno vlerësimin tënd

Brush Set (7 PCS) Marble Re

Brush Set (7 PCS) Marble Re

  • Quality:

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!