Bli 2 artikuj me -10%

Bli 3 artikuj me -20%

Bli 4 apo me shume artikuj me -25% 

(perllogaritja e totalit do behet nga stafi yne, dhe ju do njoftoheni me nje mesazh ne nr tuaj)

MAKE A WISH! Freedom System Eye Shadow Palette

01/0143/54

çmimi: 2 700 Lekë

Përmbushni dëshirën tuaj me paletën Make a Wish! Katër tone të ngrohta në një paletë Chic është ide perfekte për dhuratë. Përzgjedhja me kujdes e ngjyrave dhe tekstura e butë bëjnë të mundur krijimin e një makeup-i të shkëlqyeshëm e të kompletuar.  Masa e vogël e kësaj palete e bën të lehtë futjen e saj në çdo çantë kozmetikë apo dore, është gjithashtu e mrekullueshme për të udhëtuar me të. Sapo të mbarojnë hijet, mund t'i zëvendësoni me dy produktet tuaja të preferuara të Freedom System dhe të shijoni pamjen mahnitëse edhe më gjatë!

6.6 g / 0.23 OZ 

Aktualisht nuk ka vlerësime nga përdoruesit.

Bëhuni i pari që jepni një vlerësim!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

Shëno vlerësimin tënd

MAKE A WISH! Freedom System Eye Shadow Palette

MAKE A WISH! Freedom System Eye Shadow Palette

  • Quality:

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!