Freedom System Cream Bronzer TAN FEELING

çmimi: 2 100 Lekë

Pavarësisht stinës së momentit, bronzeri kremoz Tan Feeling do të sigurojë për ju efektin e puthjes diellore, efekt që të gjithë e dashurojmë. Falë teksturës së tij të butë dhe kremoze, mundëson një aplikim dhe sfumim shumë të lehtë.Mund ta përhapni lehtësisht me gishta, furcë apo sfungjer, duke e lënë në dorën tuaj shkallën e mbulimit që dëshironi të arrini. 

Perfekt për konturimin kremoz, përhapet në mënyrë perfekte me produktet e tjera të grimit, duke ju mundësuar kështu krijimin e një look-u perfekt. Ky bronzer nuk lë shtresa të yndyrshme në fytyrë, nuk krijon njolla dhe nuk akumulohet në shtresat e lëkurës.Zgjat gjatë gjithë ditës dhe aroma e saj me vanilje-waffle do ta bëjë çdo aplikim të këndshëm. I pasur me zbutës dhe përbërës të veçantë me veti hidratuese, si vaj kokosi, gjalpë shea, vaj kajsie dhe vitaminë E, lë një ndjenjë rehati.

Aktualisht nuk ka vlerësime nga përdoruesit.

Bëhuni i pari që jepni një vlerësim!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

Shëno vlerësimin tënd

Freedom System Cream Bronzer TAN FEELING

Freedom System Cream Bronzer TAN FEELING

  • Quality:

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!