AMC Pure Pigment Eye Shadow DREAM IT.

çmimi: 1 750 Lekë

Zgjidh shkëlqim modern për qepallat. Dream it.

Pigmente me ngjyra të lehta rozë dhe bezhë të cilat janë ideale për të krijuar makeup me dritë pranverë-verë.

Hijet e syve janë me copëza shkëlqimi që vënë në pah sytë dhe i japin pamjes një përfundim të freskët dhe natyral. Pigmentet jane fantastike për makeup të shpejtë dhe të bukur. Mjafton nje sasi e vogël e produktit me një furçë petë, aplikator apo edhe me majën e gishtit. Për efekt më të fortë miksojeni me Duraline cila do i japë efekt më të fortë copëzave të shkëlqimit                         

Aktualisht nuk ka vlerësime nga përdoruesit.

Bëhuni i pari që jepni një vlerësim!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

Shëno vlerësimin tënd

AMC Pure Pigment Eye Shadow DREAM IT.

AMC Pure Pigment Eye Shadow DREAM IT.

  • Quality:

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!