Kiss Catcher Lipstick TANGO RED 905

03/0170/905

çmimi: 1 960 Lekë

4.0 g / 0.14 OZ US

Koleksioni i buzëkuqëve Kiss Catcher me një formulë të butë kremoze dhe një përfundim të lehtë me shkëlqim është një produkt i domosdoshëm për çdo adhurues të buzëve të bukura dhe të kujdesura mirë. Formula e mëndafshtë lejon një aplikim  të lehtë dhe të njëtrajtshëm. Kiss Catcher është një buzëkuq që do të kujdeset mirë për buzët tuaja! Për shkak të përbërësve të kujdesit si gjalpi Shea, vaji jojoba, vaji makadamia, vitamina E dhe peptidet natyrale, buzëkuqi mbron buzët nga dehidratimi dhe ndikimi i faktorëve të jashtëm, duke i lënë ato super të buta. Për më tepër, buzëkuqi zbut dhe rrit vizualisht buzët. Kur përdoret rregullisht përmirëson gjendjen e buzëve. Eshtë i përkryer për make-up mbrëmjeje, si dhe për përdorim të përditshëm, ose kur dëshironi thjesht të nënvizoni buzët tuaja me delikatesë.

 

Aktualisht nuk ka vlerësime nga përdoruesit.

Bëhuni i pari që jepni një vlerësim!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

Shëno vlerësimin tënd

Kiss Catcher Lipstick TANGO RED 905

Kiss Catcher Lipstick TANGO RED 905

  • Quality:

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!