All Covered Under Eye Concealer 105

03/0166/105

çmimi: 2 760 Lekë

Ju prezantojmë me produktin tonë Bestseller, produktin ikonik, korrektorin All Covered.
Eshtë rikthyer sërisht, me një formulë akoma më të avancuar.
Nëse jeni duke kërkuar për një korrektor me mbulim të plotë, që zgjat dhe është lehtësisht I ndërtueshëm, atëherë mos kërkoni më tej!
Korrektori All Covered jep një efekt të butë, rezistent ndaj ujit dhe me përfundim ndriçues, I cili mbulon përsosmërisht imperfeksionet dhe rrathët e zinj duke I dhënë dritë zonës poshtë syve. 
Krijuar posaçërisht për lëkurën rreth syve, por mund të përdoret gjithashtu në zona të tjera të fytyrës për më shumë mbulim dhe efekt të konturuar.

I pasur me përbërës që kujdesen për lëkurën, si “vitamina e rinise” Vitamine E, ekstrakti i Shafranit i ashtuquajturi "ari i kuq", ndihmojnë në mbrojtjen, zbutjen, ndiçimin e lëkurës, si dhe shtojnë elasticitetin e saj.
Shijoni pamjen rinore dhe të freskët me korrektorin All Covered.

 4.2 ml/0.14 US FL OZ

Aktualisht nuk ka vlerësime nga përdoruesit.

Bëhuni i pari që jepni një vlerësim!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

Shëno vlerësimin tënd

All Covered Under Eye Concealer 105

All Covered Under Eye Concealer 105

  • Quality:

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!