Bli 2 artikuj me -10%

Bli 3 artikuj me -20%

Bli 4 apo me shume artikuj me -25% 

(perllogaritja e totalit do behet nga stafi yne, dhe ju do njoftoheni me nje mesazh ne nr tuaj)

AMC Face & Body Illuminator

Highlighter likuid për fytyrë dhe trup

çmimi: 2 940 Lekë

Ndriçues i lëngshëm me teksturë të lehtë, oil-free që përmban molekula pearleshente. Shkëlqen dhe vezullon kudo që e aplikoni, duke i dhënë përkufizim kontureve të trupit.

Aktualisht nuk ka vlerësime nga përdoruesit.

Bëhuni i pari që jepni një vlerësim!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

Shëno vlerësimin tënd

AMC Face & Body Illuminator

AMC Face & Body Illuminator

Highlighter likuid për fytyrë dhe trup

  • Quality:

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!