çmimi: 784 Lekë 980 Lekë

Agjentët delikat të pastrimit dhe faktorët natyrale të hidratimit në këtë heqës makeupi mundësojnë heqje efektive dhe të lehtë të makeup-it, papastërtitë largohen shpejt dhe lehtësisht pa qënë nevoja për fërkime të forta. Lë zonën e syve dhe të gjithë fytyrën me ndjesinë e pastrimit dhe freskisë.

100 ml/3.3 US FL OZ

Aktualisht nuk ka vlerësime nga përdoruesit.

Bëhuni i pari që jepni një vlerësim!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

Shëno vlerësimin tënd

Makeup Remover (100 ml)

Makeup Remover (100 ml)

  • Quality:

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!