Lipsatin Lipstick Nude Secret

03/0162/357

çmimi: 1 960 Lekë

Ndjeni magjinë e kësaj kohe të veçantë me buzëkuqin tonë më të shitur LipSatin në një Nude të re intriguese Sekrete. Formula mëndafshi e butë, kremoze jep një mbulim perfekt dhe zbut lëkurën delikate e buzëve tuaja. Lë ndjesinë e rigjenerimit dhe ushqimit. E pasur me zbutës dhe pigmente të veçanta, buzëkuqi jep përfundimin e satenit dhe i bën buzët më të plota dhe konturin e tyre të theksuar. Përbërja përfshin vitaminë E, argan, qershi, kajsi dhe vajra kokosi të cilat zbutin, hidratojnë dhe përmirësojnë elasticitetin e lëkurës. Buzëkuqi gjithashtu siguron mbrojtje ndaj faktorëve të jashtëm.

4.5 g/0.16 US OZ

Aktualisht nuk ka vlerësime nga përdoruesit.

Bëhuni i pari që jepni një vlerësim!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

Shëno vlerësimin tënd

Lipsatin Lipstick Nude Secret

Lipsatin Lipstick Nude Secret

  • Quality:

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!