HD Lip Tint Matte është një produkt në modë me mbulim të plotë dhe me një përfundim mat të mëndafshtë. Produkti ofron qëndrueshmëri të lartë, nuk shpërbëhet dhe nuk lëshon. Aplikatori i sfungjertë i tij e lehtëson aplikimin, ndërkohë që ngjyrat e theksuara duken bukur në çdo tonalitet lëkure.

I disponueshem, në disa tonalitete të ndryshme, nga ato nudet e lehta, të kuqet klasike tek tonet e errëta që tërheqin vëmendjen. 

Të gjitha produktet HD të INGLOT përmabjnë pigmente HD. Ideale për përdorim të përditshëm, këto produkte mund të përdoren edhe për regjistrime në high definition, duke siguruar që fytyra të duket e përkryer edhe në ekrane të mëdha.

5.5 ml/0.18 US FL OZ

Aktualisht nuk ka vlerësime nga përdoruesit.

Bëhuni i pari që jepni një vlerësim!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

Shëno vlerësimin tënd

HD Lip Tint Matte

HD Lip Tint Matte

  • Quality:

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!