Kiss Catcher Lipstick Enjoy Little Things

çmimi: 1 960 Lekë

Zbuloni buzëkuqët më të rinj të koleksionit të Krishtlindjeve Enjoy Little Things, nga linja Kiss Catcher dhe shihni gëzimin dhe buzqeshjen që ky produkt i vogël, por mbushur me magji do ju sjellë në këtë sezon kaq të mahnitshëm festash! Ky buzëkuq do jetë dhurata ideale për cdo adhurues të grimit. Shijoni aplikimin e lehtë, teksturën e butë kremoze dhe formulën e këndshme e zgjedhur posacërisht për përkujdesjen e buzëve tuaja këto ditë të ftohta dimri! Falë përbërësve si vaji tsubaki, gjalpi shea, vaji jojoba, vaji macadamia, vitamina E dhe peptidet natyrale, buzëkuqi mbron buzët nga humbja e lagështirës dhe efektet e faktorëve të jashtëm, duke i lënë ato të qëndrueshme dhe të lëmuara. Vjen në nuancat më të preferuara dhe më në modë të momentit, te nudes dhe rozës. Përdorimi i rregullt do ju mundësojë pamjen e buzëve të buta dhe të shëndetshme.

Aktualisht nuk ka vlerësime nga përdoruesit.

Bëhuni i pari që jepni një vlerësim!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

Shëno vlerësimin tënd

Kiss Catcher Lipstick Enjoy Little Things

Kiss Catcher Lipstick Enjoy Little Things

  • Quality:

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!