Bli 2 artikuj me -10%

Bli 3 artikuj me -20%

Bli 4 apo me shume artikuj me -25% 

(perllogaritja e totalit do behet nga stafi yne, dhe ju do njoftoheni me nje mesazh ne nr tuaj)

THE BEST MAKEUP BASE - CHOOSE THE BEST PRODUCT FOR YOUR SKIN

THE BEST MAKEUP BASE - CHOOSE THE BEST PRODUCT FOR YOUR SKIN

Share This Post :

Baza e e fytyrës është e domosdoshme në çdo çantë grimi. Redukton diskolorimet, zbehjen, hidraton dhe shkëlqen lëkurën, gjithashtu i shton jetëgjatësinë grimit. Mos harroni se jo vetëm që përgatit lëkurën para se të vendosni fondatinën, por gjithashtu mund të përdoret më vete si një produkt i kujdesit të lëkurës.

Shikoni llojet e bazave tona dhe zgjidhni atë që i përshtatet lëkurës suaj.

Gjatë verës lëkura jonë është më e ekspozuar ndaj rrezeve të dëmshme UVA dhe UVB, të cilat shkaktojnë ndryshime në qeliza, siç janë çrregullimet e pigmentimit dhe plakja e parakohshme e lëkurës. Për këtë shkak, mbrojtja me SPF është thelbësore. Një mbrojtje e tillë sigurohet nga UNDER MAKEUP BASE SPF20. Nëse nuk vendosni fondatinë çdo ditë, mund ta përdorni bazën si një krem ​​kundër diellit. Nëse e përdorni individualisht, produkti duhet të ri-aplikohet për një mbrojtje shtesë.
Ekstrakti i perlë së zezë i pranishëm në formulë, i siguron lëkurës hidratim maksimal dhe një ndjesi të butë.

A po e bëjnë angazhimet e përditshme lëkurën tuaj të duket e lodhur dhe po i mungon shkëlqimi?MOONLIGHT ILLUMINATING FACE PRIMER është krijuar enkas për ju. Efekti është rrezellitës! Pigmentet HD të pranishme në bazë do të zbuten në mënyrë optike dhe do t'i shtojnë shkëlqim fytyrës. Falë përbërësve që thithin sasinë e padëshiruar të sebumit, përbërja do të qëndrojë e freskët për një kohë të gjatë.

A është fytyra juaj e prirur të shkëlqejë dhe dëshira juaj është një grim afatgjatë? Duhet të provoni MATTIFYING UNDER MAKEUP BASE. Ky produkt do të sigurojë një efekt afatgjatë të lëkurës mat dhe formula e veçantë si xhel do të plotësojë vijëzimet e holla në fytyrë. Vendoseni atë në të gjithë fytyrën tuaj, ose vetëm në zonën T - aty ku nevojitet efekti mat. Falë kësaj baze grimi juaj do të zgjasë për orë të tëra.

Nëse keni diskolorime në lëkurë. shikoni për HD CORRECTIVE PRIMER. Do të neutralizojë tonin e lëkurës suaj. Mos harroni se bazat përdorin teorinë e ngjyrave të kundërta të rrethit të ngjyrave: për njollat ​​e kuqe përdorni bazën e gjelbër; për ngjyrosjen vjollcë ose rozë (skuqje apo kapilarë të vegjël)  përdorni bazën e verdhë. Aplikoni një shtresë të hollë dhe prisni një moment derisa ngjyra e lëkurës të bëhet vizualisht e njëtrajtshme.

Nëse dëshironi që baza jo vetëm të zgjasë qëndrueshmërinë e fondatinës suaj, por edhe të plotësojë "papërsosmëritë" e vogla, shikoni për UNDER MAKEUP BASE, e cila do t'ju japë ndjesinë e lëkurës së mëndafshtë. Formula e xhelit do ta bëjë më të lehtë aplikimin e produkteve të tjera kozmetike dhe qëndrueshmërinë e lartë të tyre. Kjo bazë mund të përdoret edhe më vetë duke e lënë lëkurën mat dhe krejtësisht të lëmuar.

Mos kini frikë nga përdorimi i bazave në rutinën tuaj të përditshme. Për grimin tuaj të punës, shkollës apo evente. Kozmetikat moderne të cilat kanë formula të pasura hipoalergjike, nuk e rëndojnë lëkurën. Përbërësit e tyre të çmuar kanë efekt jashtëzakonisht të dobishëm.

Provojeni dhe nuk do pendoheni!

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!