çmimi: 1 960 Lekë

INGLOT Pro Blending Sponge siguron një makeup të përsosur. Ky sfungjer shumë-funksional është ideal për përzierje, prerje dhe aplikim preçiz. Maja e përpiktë e INGLOT Pro Blending Sponge mund të përdoret për të mbuluar njollat, puçrrat, aknet apo zonat e vështira për t’u kapur në fytyrë, ndërsa ana e rrumbullakët mund të përdoret për pjesën tjetër. Përdore me çdo produkt INGLOT kremoz apo likuid për një fytyrë perfekte. 

Aktualisht nuk ka vlerësime nga përdoruesit.

Bëhuni i pari që jepni një vlerësim!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

Shëno vlerësimin tënd

Pro Blending Sponge

Pro Blending Sponge

  • Quality:

REGJISTROHUNI NË NEWSLETTER

Regjistrohuni për tu informuar mbi artikujt më të fundit!